Wydawnictwo

Jesteśmy wydawcą popularnych mediów internetowych. Wśród wydawanych przez nas tytułów znajdują się portale regionalne oraz blogi internetowe.


Chojna24.pl to jeden z najpopularniejszych regionalnych serwisów w województwie zachodniopomorskim. Portal powstał w 2009 roku. Codziennie odwiedza go kilka tysięcy czytelników, swoim zasięgiem obejmuje głównie powiat gryfiński. Materiały przygotowane przez dziennikarzy portalu Chojna24.pl są często publikowane w mediach ogólnopolskich i telewizji.Gryfino24.info to serwis informacyjno - kulturalny skierowany do mieszkańców południowej części powiatu gryfińskiego oraz metropolii szczecińskiej. Serwis powstał w 2014 roku.Pogranicze24.pl to portal skierowany do mieszkańców polsko - niemieckiego pogranicza. Codziennie dostarcza informację z terenu powiatu myśliborskiego, gryfińskiego oraz Kostrzyna n/Odrą.


Schwedt24.de to niemieckojęzyczny portal informacyjny skierowany do mieszkańców regionu Uckermark. Serwis wystartował na początku 2016 roku. Niezwyczajny.pl to internetowy blog life-stylowy z opiniami i recenzjami wydarzeń rozrywkowo - kulturalnych, filmów i książek oraz produktów. 


Lokalne24.pl to internetowy serwis bezpłatnych ogłoszeń. Portal odwiedzają głównie mieszkańcy południowej części województwa zachodniopomorskiego i północnej części województwa lubuskiego. 
Obsługiwane przez usługę Blogger.